Ryszard Bartnik, Akademia Sztuki Wojennej

Dorota Burchard, Politechnika Śląska

Rafał Burdzik, Politechnika Śląska

Joanna Bzówka, Politechnika Śląska

Mirosław Franciszek Chmieliński, Akademia Marynarki Wojennej

Lech Chojnowski, Akademia Pomorska w Słupsku

Michal Chovanec, Technical University of Kosice

Joanna Cygler, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Piotr Czech, Politechnika Śląska

Adam Czornik, Politechnika Śląska

Janusz Ćwiklak, Lotnicza Akademia Wojskowa

Andrzej Fellner, Politechnika Śląska

Piotr Folęga, Politechnika Śląska

Laurian Gherman, Air Force Academy „Henri Coanda”

Marek Grzegorzewski, Lotnicza Akademia Wojskowa

Ryszard Hać, Lotnicza Akademia Wojskowa

Damian Hadryś, Politechnika Śląska

Marianna Jacyna, Politechnika Warszawska

Miroslav Kelemen, Technical University of Kosice

Robertas Kerđys, Kaunas University of Technology

Piotr Kisiel, Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A.

Peter Korba, University of Technology in Kosice

Janusz Kotowicz, Politechnika Śląska

Andrzej Kowalczyk, Uniwersytet Śląski

Mirosław Kowalski, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych

Jarosław Kozuba, Politechnika Śląska

Jakub Kraus, Czech Technical University in Prague

Grzegorz Kunikowski, Politechnika Warszawska

Bogusław Łazarz, Politechnika Śląska

Tomasz Łodygowski, Politechnika Poznańska

Piotr Malinowski, Lotnicza Akademia Wojskowa

Telesfor Marek Markiewicz, Akademia Sztuki Wojennej

Tadeusz Markowski, Politechnika Rzeszowska

Wiesław Marud, Akademia Sztuki Wojennej

Jacek Mendala, Politechnika Śląska

Piotr Niedzielski, Uniwersytet Szczeciński

Andrej Novák, University of Zilina

Marek Pawełczyk, Politechnika Śląska

Marian Pearsica, Air Force Academy „Henri Coanda”

Jan Pila, Politechnika Śląska

Marzena Piotrowska-Trybull, Akademia Sztuki Wojennej

Franciszek Plewa, Politechnika Śląska

Grzegorz Przebinda, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie

Dariusz Pyza, Politechnika Warszawska

Adam Radomyski, Lotnicza Akademia Wojskowa

Jan Rajchel, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Kinga Rodak, Politechnika Śląska

Constantin Rotaru, Air Force Academy „Henri Coanda”

Mirosław Siergiejczyk, Politechnika Warszawska

Stanisław Sirko, Akademia Sztuki Wojennej

Petr Skřehot, Research Institute OSHA -Praha

Jacek Skorupski, Politechnika Warszawska

Aleksander Sładkowski, Politechnika Śląska

Vladimir Smrz, University of Defence, Brno

Zbigniew Stanik, Politechnika Śląska

Anna Stelmach, Politechnika Warszawska

Paweł Stężycki, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Stanislav Szabo, Technical University of Kosice

Andrzej Szlęk, Politechnika Śląska

Jarosław Teska, Akademia Marynarki Wojennej

Anna Timofiejczuk, Politechnika Śląska

Piotr Uchroński, Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A.

Andrzej Urbanek, Akademia Pomorska w Słupsku

Robert Wieszała, Politechnika Śląska

Mirosław Witos, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych

Janusz Wróbel, Instytut Aparatury Medycznej

Krzysztof Załęski, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Krzysztof Zboiński, Politechnika Warszawska

Tadeusz Zieliński, Akademia Sztuki Wojennej

Mariusz Żakowski, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych

Józef Żurek, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych

Andrzej Żyluk, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych